E-santechnika.lt parduotuvė. Katilai, granuliniai katilai, radiatoriai, vėdinimas, rakšluosčių džiovintuvai, vonios, priedai, termofor katilai, nuotekų valymo įrenginiai

Prekių krepšelis
Prekių suma: € 0.00 (0 Lt)
Prekių kiekis: 0 vnt.
Peržiūrėti
Vartotojų prisijungimas:
Registracija
Slaptažodžio priminimas

Telefonas pasiteiravimui

+370 699 44 880

Darbo laikas I-V 9:00 -18:00

 

Užklausos forma
Prekių katalogas

Katilai

Katilų ir šildymo sistemų priedai

Degikliai

Valdymo automatika

Židiniai, krosnelės, pirties krosnys, kepsninės

Kaminai ir dūmtraukiai

Radiatoriai ir džiovintuvai

Kaloriferiai

Grindinis šildymas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Vamzdynai ir vamzdžiai

Kolektoriai

Vandens šildytuvai, talpos ir išsiplėtimo indai

Siurbliai

Vandens filtrai

Vonios įranga

Vėdinimas / Kondicionavimas

Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos

Sanitarinė įranga ir reikmenys

Įrankiai

Suvirinimo įranga

Pavadinimas: Aktyvus konvektorius FCF6300-3W-V5
Gamintojas: Energy safe, Švedija
Galia (kW): 6.3
Sąvybės: Pastatomas
Kaina: € 540.00
(1864.51 Lt )
Sužinokite pristatymo kainą Kaina
--,-- --,-- Lt
PVM (21%): 0.00 0.00 Lt
Pristatymo paslaugos suma: 0.00 0.00 Lt
Į krepšeli

 

Aktyvus konvektorius FCF6300-3W-V5, sieninis/pastatomas, 6,3 kW su termostattinių vožtuvu

 

Aktyvų konvektorių galima būtų apibūdinti kaip efektyvų vandens šildytuvą su įmontuotu ventiliatoriumi. Karštas / šaltas vanduo iš pvz., „Energy Save“ daugiafunkcio rezervuaro arba kito šilumos šaltinio, kurį tiekia konvektoriui,ir tada ventiliatorius pradeda pūsti šiltą / šaltą orą į namus. Aktyvaus konvektoriaus blokas taip pat padidina vandens  šildymo sistemos produktyvumą.

Tiems, kurie turi namus su nukreipiančiaisiais elektriniais radiatoriais ir todėl trūksta vandens paskirstymo sistemoje,o aktyvūs konvektoriai yra optimalus pasirinkimas, kai jūs norite perjungti iš šildymo sistemos į vandens šildymą kartu su, pvz. šilumos siurbliu. Paprastai žymiai pigiau ir efektyviau įrengti keletą aktyvių konvektorių, o ne tradicinius radiatorius. Aktyvaus konvektoriaus našumas yra gerokai didesnis nei įprasto dydžio radiatoriaus. Konvektorių išdėstymas namuose yra svarbus kriterijus energijos taupymui. Jie turi būti pastatyti strategiškai gerose vietose, kad šiluma tinkamai pasiskirstytų ir efektyviai cirkuliuotų patalpose,siekiant maksimaliai sutaupyti. Optimali vieta yra pirmame aukšte esančioje pagrindinėje patalpoje – atviras koridorius, valgomasis ar svetainė.

“Energy Save” aktyvusis konvektorius yra sukonfigūruotas taip, kad būtų galima lengvai pakeisti esamą radiatorių. Konvektoriaus veikimo galia yra žymiai didesnė nei įprastų standartų radiatoriaus. Aktyvius konvektorius galima sumontuoti kelis vienetus,kad užtikrinti Jūsų šilumos poreikius. FCW arba FCF serija gali palaikyti vandens temperatūrą iki 70 ̊C , o pagrindinis privalumas yra tai, kad konvektorius pasiekia optimalius šilumos rodiklius net esant žemai vandens temperatūrai.Naudojant kartu konvektorių ir šilumos siurblį, esant žemesnių temperatūrų srautams šilumos sistemos efektyvumas nesumažėja – tai yra pagrindinis privalumas.

Vartotojo nuotolinis valdymas-E|S FCW ir FCF konvektoriai turi nuotolinio valdymo pultą, kuriuo paprasta reguliuoti nustatymus pagal savo poreikius, pvz., nustatyti norimą temperatūrą ir ventiliatoriaus greitį. E|S konvektoriai pasižymi labai mažu triukšmingumo lygiu.