E-santechnika.lt parduotuvė. Katilai, granuliniai katilai, radiatoriai, vėdinimas, rakšluosčių džiovintuvai, vonios, priedai, tTMF katilai, nuotekų valymo įrenginiai

Prekių krepšelis
Prekių suma: € 0.00 (0 Lt)
Prekių kiekis: 0 vnt.
Peržiūrėti
Vartotojų prisijungimas:
Registracija
Slaptažodžio priminimas

Telefonas pasiteiravimui

+370 699 44 880

Darbo laikas I-V 9:00 -18:00

 

Užklausos forma
Prekių katalogas

Katilai

Katilų ir šildymo sistemų priedai

Degikliai

Valdymo automatika

Židiniai, krosnelės, pirties krosnys, kepsninės

Kaminai ir dūmtraukiai

Radiatoriai ir džiovintuvai

Kaloriferiai

Grindinis šildymas

Vamzdynai ir vamzdžiai

Kolektoriai

Vandens šildytuvai, talpos ir išsiplėtimo indai

Siurbliai

Vandens filtrai

Vonios įranga

Vėdinimas / Kondicionavimas

Nuotekų valymo įrenginiai ir talpos

Sanitarinė įranga ir reikmenys

Įrankiai

Suvirinimo įranga

Pavadinimas: Vandens mikštinimo filtras AS-7713E
Gamintojas: Pentair Water, JAV
Debitas (m3/h): 2.5 - 3.5
Sąvybės: Automatinis minkštinimo
Kaina: € 1196.42
(4131 Lt )
Sena kaina: € 1329.36 (4590 Lt)

Sutaupote: € 132.94 (459 Lt)
Sužinokite pristatymo kainą Kaina
--,-- --,-- Lt
PVM (21%): 0.00 0.00 Lt
Pristatymo paslaugos suma: 0.00 0.00 Lt
Į krepšeli

Vandens kietumas priklauso nuo jame ištirpusių kalcio bei magnio druskų kiekio. Dėl šių medžiagų pertekliaus formuojasi kalkių nuosėdos, atsiranda baltų dėmių ant indų, kriauklių, vonios, ilgai neužverda arbatinukas ar sunkiai įšyla šildytuvas. Dėl užkalkėjusių vandens šildymo elementų paviršių silpnai bėga vanduo iš dušo, čiaupo, blogai tirpsta muilas.

Kai bendrasis vandens kietumas viršija 1,5 mg/l, vandenį kaitinant ant indo paviršių susidaro kalkių sluoksnis. Susidaręs kietas kevalas (kalkės), Amerikos vandens darbų asociacijos duomenimis, gali sumažinti unitazo prietaisų naudojimo laiką net iki 70 proc., čiaupų − iki 40 proc., indaplovių ir skalbyklių – iki 30 proc. Ypač nepageidautina, kad kalkių susidarytų šildymo katiluose – tai turi įtakos ne tik prietaisų naudojimo trukmei, bet ir patiriamiems energijos nuostoliams. Kalkių sluoksnis ant kaitinamųjų elementų sienelių ir paviršių mažina šilumos laidumą. Dar 1981 m. Naujosios Meksikos universitetas apskaičiavo, kad šildymo katilai, naudojantys dujas, dėl susidariusių kalkių nuosėdų patiria 29,57 proc. energijos nuostolių, elektra šildomi katilai − 21,68 proc. nuostolių, o prietaisų tarnavimo laikas gali sutrumpėti net 50 proc. (tyrimai atlikti naudojant vandenį, kurio bendras kietumas 5,2 mg–ekv/l).

Naudodami minkštą vandenį taupome skalbiamąsias ir asmens higienos priemones. Kietu vandeniu prasčiau išsiplauna plaukai, toks vanduo užkemša odos poras ir ji sausėja. Šiuo metu 30–40 proc. beveik visų skalbiamųjų priemonių, muilų ar šampūnų sudaro vandenį minkštinančios priemonės. Skalbiamųjų ar higienos priemonių gamintojai vienbalsiai sutinka, kad jų produktai efektyviausi naudojami su minkštu vandeniu; kartais tuo pasirūpinama į gaminių sudėtį įtraukiant specialių cheminių priedų.

Minkštinamasis filtras universalesnis nei kiti, juo galima valyti ir geležį. Tačiau jei geležies norma viršijama daugiau nei 3–4 kartus, jai valyti filtras nebetinka, nes sunaudojama daug druskos, taigi didėja filtro eksploatacijos kaina.

Tokio tipo filtruose vyksta cheminė reakcija, kurios metu kalcis bei magnis pašalinami, o vietoj jų atsiranda natrio jonų. Reakcijos metu susidaro netirpių druskų, kurios surenkamos į filtrą ir vėliau pašalinamos į kanalizaciją, o į geriamą vandenį patenka daugiau natrio. Filtrui plauti naudojama idealiai išvalyta (99,9 proc.) vadinamoji valgomoji druska. Minkštinamųjų vandens filtrų efektyvumas labai priklauso nuo regeneracijai naudojamos druskos kokybės. Gera regeneruojamoji druska gaminama naudojant modernius apdorojimo procesus – ši druska būna be jokių priemaišų, galinčių užteršti įrenginius. Išvalyta druska suspaudžiama į tabletes, kurios tirpsta palaipsniui ir nesuyra.

Vandens minkštinimo filtrai kalcio, magnio jonus pakeičia natrio jonais, kurie nesudaro kalkių nuosėdų vamzdynuose, vandens šildytuvuose ir kituose buitiniuose prietaisuose, kuriuose naudojamas vanduo. Šie filtrai taip pat pašalina nedidelį kiekį "ištirpusios" geležies. Filtrų užpildas - katijonitinė derva. Užpildo regeneracijai (praplovimui) naudojamas druskos tirpalas, kurį filtras automatiškai pasiruošia iš presuotos NaCl druskos. Vandens minkštinimo filtrą sudaro: filtravimo kolona su filtravimo užpildu, automatinis valdymo vožtuvas ir druskos talpa. Filtrai komplektuojami su dviejų tipų programuojamais automatiniais valdymo vožtuvais: T (timer control), tuomet filtro regeneracija vyksta iš anksto nustatytais laiko intervalais, kurių ilgis užprogramuojamas valdymo vožtuve, atsižvelgiant į filtro dydį ir vidutinį vandens suvartojimą, ir E (econominder) - filtro regeneracija vyksta suvartojus tam tikrą vandens kiekį, kuris užprogramuojamas valdymo vožtuve priklausomai nuo vandens kietumo bei filtro pajėgumo.

Filtrai gaminami iš korozijai atsparių medžiagų. Filtrų montavimo vietoje būtina kanalizacija ir elektros instaliacija.
Leistinas vandens slėgis: 2-8 bar
Leistina vandens temperatūra: 40C-380C
Elektros energijos reikalavimai: 220V-50Hz
Filtravimo užpildą rekomenduojama keisti kas 3-5 metus

 Techniniai duomenys:

Filtro modelis
 
AS-7713E
Vožtuvas
 
7700
Užpildo kiekis
l
75
Nominalus debitas
m³/h
2,5
Maksimalus debitas
m³/h
3,5
Pajungimo diametras
coliais
1“
Filtro korpuso dydis DxA
coliais
13x54
Oksidacinės talpos tūris
l
150
Filtravimo sistemos dydis
 
 
   Plotis
mm
330
   Gylis
mm
330
   Aukštis
mm
1600